درباره تهران دنتال

تهران دنتال را بهتر و بیشتر بشناسید

تهران دنتال

شرکت تهران دنتال در سال 1363 با شماره 52730 با موضوع واردات و صادرات مواد و تجهیزات دندان پزشکی به ثبت رسیده است. اين شرکت با اهداف علمي، آموزشي و بازرگاني تاسيس گرديد، که يکي از اهداف اين شرکت اطلاع رساني آخرين تکنولوژي به حرفه دندان پزشکي کشور می باشد. در حال حاضر شرکت تهران دنتال داراي بخش هاي بازرگانی، کلینیک دندان پزشکی و آموزش مي باشد.

شرکت تهران دنتال با شماره 1221 در اداره کل تجهیزات پزشکی ایران ثبت شده است و کلیه محصولات وارداتی این شرکت با مجوز و هولوگرام وزارت بهداشت در سطح ایران توزیع می گردد.

Image
Image

بخش بازرگانی

این شرکت در سال 1383 به عنوان نماینده انحصاری انستیتو بیوتکنولوژی اسپانیا در خاورمیانه انتخاب و در حال حاضر نماینده انحصاری کمپانی های ذیل می باشد.

Creation Willi Geller (اتریش) = تولید کننده پودر پرسلن و دندان مصنوعی
bdm Swiss (سوئیس) = تولید کننده آلیاژ دندانسازی
PTC Dental (آمریکا) = تولید کننده کتب، DVD و محتوای آموزشی
M. P. F. Brush (یونان) = تولید کننده قلم مو، اینسترومنت و پلت پرسلن گذاری
HP dent (آلمان) = تولید کننده مواد مصرفی لابراتواری
Harvest Dentel (آمریکا) = تولید کننده مواد مصرفی لابراتواری

کلیه محصولات ارائه شده توسط کمپانی های فوق دارای گواهی های CE, ISO13485, FDA و مورد تایید اداره کل تجهیزات پزشکی ایران می باشند.

مرکز آموزش

در بخش آموزش، مرکز آموزشي تهران دنتال به منظور ارتقاء سطح علمي و فني رشته دندان پزشکی و پروتز دندان در ايران همگام با کشورهاي پيشرفته براي آموزش و به روز رساني اطلاعات و همچنين آموزش سيستم هاي جديد درخصوص اين رشته براي دندان پزشکان و تکنسين هاي پروتز دندان با مجوز رسمی از اداره سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران اقدام به برگزاري کلاس هاي تئوري و عملي می نماید.


Image
Image

کلینیک دندانپزشکی

شرکت تهران دنتال در راستاي رسيدن به اهداف خود در زمينه خدمت و اطلاع رسانی به بيماران علاقمند به استفاده از سيستم ايمپلنت هاي دنداني و سایر خدمات دندان پزشکی اقدام به تاسيس کلینیک دندان پزشکی نموده است. علاقمندان مي توانند با مراجعه به اين مرکز از تسهیلات ویژه و مشاوره رايگان جهت انجام امور درمانی توسط متخصصین اين رشته برخوردار شوند.

whitelogo1.png

© 2024 کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به تهران دنتال می باشد.

جستجو